باربیکن

طعم ناب و تازه مالت اکنون در ایران

باربیکن برندی پیشرو در تولید انواع نوشیدنی های مالت در خاورمیانه است که با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه ساخت کشور آلمان و عصاره های کاملا طبیعی تولید می گردد.

برند باربیکن در سال 1983 میلادی در انگلیس متولد شد و اکنون نیز با فرمولی اصیل از مالت ناب ، با استفاده از به روز ترین فناوری های جهانی و از عصاره خالص جو تهیه و عرضه میشود. باربیکن همواره در لحظه های ناب دورهمی و جمع های دوستانه حضوری پر رنگ دارد و بخشی از سبک زندگی پر انرژی جوانانی ست که به دنیای بزرگسالی قدم میگذارند. باربیکن به عنوان برندی با اصالت، پرشور، جسور و وفادار همواره بدنبال عرضه ناب ترین کیفیت برای دوستداران نوشیدنی های مالت است. نوشیدنی های مالت باربیکن در بسته بندی های متنوع و در 5 طعم مالت (کلاسیک)، لیمو، هلو و آناناس و استوایی در تمامی سوپرمارکت ها و فروشگاه های معتبر سراسر ایران در دسترس می باشد.
باربیکن زیرمجموعه برند رانی است.
شرکت صنایع غذایی عوجان ایرانیان، یکی از شرکت‌های قدیمی و پرطرفدار تولیدکننده نوشیدنی است که بیشتر افراد این شرکت را با نوشیدنی محبوب رانی می‌شناسند که با تازگی ماءالشعیر آن، در بازار نفوذ کرده و توانسته جز نوشیدنی‌ها پرطرفدار و محبوب شود. این شرکت در تولید نوشیدنی‌ها، متمرکز است و همواره در تلاش است تا با تولید محصولات جدید، مصرف‌کنندگان را شکفت زده کند، همان‌طور که با تولید ماءالشعیر باربیکن توانست بخشی از بازار این نوشیدنی را به خود اختصاص دهد. البته در کنار تنوعی که در محصولات خود ایجاد کرده، کیفیت آن بی‌نظیر است.

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.