جوجو

شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی تهران گوار (جوجو) در سال ۱۳۸۲ خورشیدی، بر اساس برنامه جامع خود، برنامه‌ریزی ساخت پیشرفته‌ترین خط تولید عصاره مالت و آبجو بدون الکل را در کیلومتر ۲۰ جاده فیروزکوه آغاز کرد.

تیمی از زبده‌ترین متخصصان این صنعت با همکاری و مشورت از متخصصان داخلی و خارجی صنایع مربوطه شکل گرفت. در نهایت پس از گذراندن فاز مطالعاتی، در سال ۱۳۸۴ با همکاری شرکت کرونس آلمان، یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در این صنعت، ساخت کارخانه آغاز گردید و پس از چهار سال، در سال ۱۳۸۸ به بهره برداری رسید.

شرکت تهران گوار به عنوان یکی از بزرگ‌ترین واحدهای تولیدی ماءالشعیر بدون الکل در خاورمیانه مفتخر است که تمامی مراحل تولید محصولات خود را با به‌کارگیری به‌روزترین تجهیزات و ماشین‎‌آلات و با رعایت بالاترین و سختگیرانه‌ترین پروتکل‌ها و قواعد بهداشتی طی می‌کند.

همچنین با احساس مسئولیت نسبت به رشد فرهنگ مصرف نوشیدنی و ارائه محصولات سلامت محور، لذت نوشیدن محصولات خود را در کنار تندرستی و سلامت هر چه بیشتر مصرف کنندگان از اهداف خود قرار داده است. در همین راستا تیم تحقیق و توسعه (Research and Development) شرکت تهران گوار در کنار خبره‌ترین کارشناسان صنایع غذایی، تلاش روزافزون خود را برای بهبود مستمر محصولات و در نهایت ارائه بهترین تجربه نوشیدنی‌های بدون الکل به مشتریان قرار داده است.

در کنار توجه به سلامت مصرف کنندگان، حفظ محیط زیست و کمک به صنایع کشاورزی از دیگر ارزش‌های کلیدی شرکت تهران گوار است که با به‌کارگیری مواد اولیه طبیعی، بهینه سازی مصرف آب و انرژی در فرآیندهای تولیدی، به این دو مهم پرداخته شده است.

 

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.