زمزم

شرکت زمزم در سال 1334 هجری شمسی با تأسیس اولین شرکت تولید نوشابه گازدار بنام زمزم تهران فعالیت خود را آغاز نمود. تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی زمزم محصولات خود را تحت لیسانس شرکت های خارجی و پس از انقلاب به همت پرسنل مجرب و کارآزموده با نام زمزم به بازار عرضه نموده است.

زمزم در سال های اخیر گسترش قابل توجهی در فعالیت های خود ایجاد نموده است. این در حالی است که در ابتدا فعالیت خود را تنها با یک خط تولید آغاز نمود، ولی هم اکنون 13 شرکت در شهر های مختلف ایران و چندین شرکت خارجی در دیگر کشورها، محصولات مختلف را، تحت لیسانس زمزم تولید می کنند. از آنجا که مدرنترین واحد عصاره سازی خاور میانه متعلق به زمزم ایران است، شرکت زمزم اقدام به تولید نوشیدنی با طعم و مزه های متنوع و مختلف تولید نموده است.

زمزم با ارائه بیش از 100 نوع محصول مختلف، حضوری چشم گیر در سطح ملی و بین المللی داشته و تولیداتی با طعم ها، اندازه ها و بسته بندی های متفاوت، خود را به عنوان الگویی توانا در صنعت آشامیدنی معرفی نماید.

زمزم علاوه بر دارا بودن پروانه های استاندارد تولید محصول، دارای گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت HACCP ، ISO و … نیز می باشد و هدف اساسی آن بهبود مستمر کیفیت برای جلب رضایت بیشتر مشتریان و رقابت سالم با دیگر تولید کنندگان داخلی و خارجی نوشابه، برای تولید محصول با کیفیت برتر و متنوع تر است.

تنوع، کیفیت و محبوبیت محصولات زمزم، فرصتی را فراهم آورد تا در کشور های اروپایی، آفریقایی و آسیایی به گسترش بازار بپردازد و افتخاری برای کشور بیافریند.