سمن

شرکت روغن کنجد سمن با هدف تولید کالاهای سلامت در عرصه محصولات غذایی، بویژه روغن کنجد، با پشتوانه ۷۰ سال سابقه فعالیت در حوزه دانه های روغنی در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد؛ تا با استفاده از مرغوبترین دانه های روغنی و بهره گیری از مجهزترین ماشین آلات روغن کشی، تصفیه و بسته بندی، محصولی را به مشتری نهایی ارائه کند که علاوه بر برخورداری از کیفیت بالا و کاربردهای متنوع، خواص سلامتی اعجاب انگیزی را نیز دارا باشد.

با یاری خداوند متعال تجربه و تخصص خود درطول بیش ازهفت دهه فعالیت درخصوص دانه کنجد و سایر دانه های روغنی را با خلاقیت و نوآوری درهم آمیختیم و با دانش فنی وهنر مدیریت ، بر پایه‌ی تعهد و صداقت بنیانی بنا نهادیم که ثمرات آن سلامتی ، شادابی و آرامش است.درراستای تحقق ماموریت شرکت برای تولید و عرضه روغن های خوراکی سلامت محور، برای اولین بار در کشور انواع روغن کنجد و روغن سبوس برنج با نشان استاندارد و پروانه ساخت از وزارت بهداشت به مصرف کنندگان عرضه گردیده است. همچنین ایجاد تنوع و گسترش سبد محصولات جزئی از سیاست های اصلی شرکت بوده و دنبال خواهد گردید.

با برنامه ریزی و تلاش مستمر، برای اولین بار روغن کنجد تصفیه شده و استاندارد را با بالاترین کیفیت از سال ۱۳۸۵ به جامعه معرفی نموده ایم و از سال ۱۳۹۰ نیز با بهره گیری از تجربیات موجود ، تولید روغن کنجد بکر با کیفیتی ممتاز و منطبق با استانداردهای معتبر بین المللی را آغاز نموده ایم . تولید روغن سرخ کردنی حاوی روغن کنجد نیز درسال ۱۳۹۱ کلید خورده است و مفتخریم که اعلام کنیم بعنوان اولین شرکت ایرانی درسال ۱۳۹۶ موفق به تولید روغن سبوس برنج با نشان استاندارد شده ایم.حفظ کیفیت و تنوع بسته‌ بندی متناسب با نیاز مشتریان ، سرلوحه کارمان در طی این سال‌ها بوده است .

گسترش مصرف محصولات شرکت در سبد غذائی عموم مصرف کنندگان ، مشارکت و همکاری با بنگاه های سلامتی محور در حوزه صنایع غذائی و همچنین توسعه و تنوع محصول از برنامه های آتی شرکت سمن می باشد.

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.