مانی

برای شناخت برند مانی باید به سال 1256 برگردیم؛ زمانی که آقای حاج حسین رحمانی نسل اول خانواده رحمانی که کشاورز و عاشق خاک وطنش بود با کشت و زرع کشمش، سنگ بنای این تجارت خانوادگی را بنیاد نهاد. در سال 1332 با سرمایه گذاری‌های انجام گرفته در شهر مراغه این تجارت خانوادگی شکل و شمایل رسمی به خود گرفت؛ در ادامه این روند، آقای حاج محسن رحمانی نسل دوم این خانواده با توسعه فعالیت‌های این شرکت از سال 1339 رونق بسیاری به فعالیت‌های این تجارت خانوادگی بخشید.

در سال 1347 با صادرات کشمش به اتحاد جماهیر شوروی سابق، این تجارت خانوادگی به یک شرکت تولید کننده و صادرکننده تبدیل شد و از سال 1377 با صادرات محصولات خشکبار به بیش از 90 کشور جهان به عنوان یکی از صادرکنندگان نمونه ملی در چهار سال متوالی معرفی شد.

در سال 1392 با انجام مطالعات بازار، اولین ایده تولید محصولات موادغذایی سلامت‌محور بر اساس مزیت‌های نسبی کشور ایران مطرح شد و در پی همین موضوع، سال 1396 تیمی حرفه‌ای، متشکل از متخصصین داخلی و بین‌المللی برای تحقق آرزوهای موسسان تجارتخانه رحمانی، یعنی تولید محصولاتی سالم و باکیفیت دور هم جمع شدند.

سال 1398 سرمایه گذاری‌های عظیمی در بخش محصولات غذایی سلامت محور برای بازار داخل و خارج از کشور صورت گرفت و با تاسیس و ساخت کارخانه‌های مجهز به تکنولوژی روز در مراغه، مانی به یکی از پیشروان صنعت تولید مواد غذایی تبدیل شد.

امروز مانی با مجموعه‌ای عظیم متشکل از 750 نفر پرسنل تلاش دارد تا در سطوح داخلی و بین‌المللی به یک شرکت پیشرو در امر تولید مواد خوراکی با محوریت سلامت تبدیل شود.

مانی با سرمایه‌گذاری کلان مصمم است که تا سال 1403 به یکی از شرکت‌های پیشرو جهان با محوریت محصولات کشاورزی سالم تبدیل شود و با عرضه نوآورانه محصولات ممتاز و بی‌همتای کشاورزی ایران در بسته‌بندی‌های به‌روز و با تکیه بر دانش، تکنولوژی و نوآوری خود جایگاهی ویژه در بازارهای داخلی و بین‌المللی به دست آورد و اینگونه نام ایران را در سراسر دنیا طنین‌انداز کند.

بخشی از جوایزی که برند مانی در طول فعالیت‌های خود در سال‌های اخیر موفق به دریافت آنها شده‌است:

برگزیده یازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت در سال 1394

اعطا نشان ایمنی و سلامت در روز جهانی غذا در سال‌های 1394 و 1395

برگزیده اولین جشنواره ملی کشاورزی ایران (سی‌ویکمین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی) در سال 1395

جایزه کریستال برای کسب عنوان سومی در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران 1397

جوایز صادر کننده نمونه کشوری در سال‌های 1377، 1381، 1384، 1388

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.