چاکلز

شرکت به آرا در سال ۱۳۸۴ با سرمایه گذاری مشترک خارجی در زمینه تولید چیپس و اسنک با برند ( کرانچیپس ) تحت لیسانس شرکت لورنز آلمان فعالیت خود را آغاز نمود. لازم به ذکر است که شرکت لورنز با قدمتی ۱۲۰ ساله در تولید چیپس و اسنک در جهان یکی از معتبرترین تولید کنندگان این محصولات به شمار می‌رود که صادرات به ۸۱ کشور جهان و استقرار در ۵ کشور اروپایی را در کارنامه خود دارد.

مدیران شرکت به‌ارا بعد از ۴ سال تولید موفق تحت لیسانس لورنز آلمان و همچنین کسب تجربه و اطلاعات کافی و مطابق با فن آوری روز دنیا نسبت به تولید محصولات خود با یک برند بومی اقدام کردند که نتیجه آن تولد برند چاکلز در سال ۱۳۸۸ بود.

تولید بدون تنوع و سنتی فرآورده های حجیم شده ذرت در بازار ایران ، مدیران شرکت به آرا را بر آن داشت تا محصولاتی متنوع ، جدید و سالم، با کیفیت بالا را در کنار محصول چیپس سیب زمینی ( کرانچیپس ) در سبد تولیدات خود قرار دهند. و به این ترتیب شرکت به آرا برای اولین بار در ایران، اسنک ذرت به شکل فنری را تولید نمود که با استقبال مصرف کنندگان روبه رو شد، به دلیل این استقبال، اسنک چاکلز با شکل های توپی، حلقه ای و ساده در طعم‌های پنیری، کچاپ تند و همچنین پنیر و سبزیجات ( برای اولین بار در ایران ) نیز به سبد محصولات چاکلز اضافه شد.در ادامه این روند رو به رشد شرکت به آرا ضمن افزایش ظرفیت تولید اقدام به نصب و راه اندازی خطوط جدید جهت تولید محصولات متنوع تر نظیر پاپ کرن ، غلات صبحانه، چیپس سنتی، اسنک بادام زمینی، انواع آجیل و تخمه و همچنین کیک و کلوچه نمود.

مدیران شرکت به آرا با حساسیت ویژه ای که نسبت به کیفیت محصولات تولیدی خود دارند و همچنین آزمایش مداوم و نظارت بر روند تولید، موفق به کسب عنوان واحد برتر صنایع غذایی در هفت دوره پیاپی شدند و از این رو این شرکت به عضویت باشگاه واحد‌های برتر صنایع غذایی ایران درآمد.

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.