درنا

گروه کارخانجات صنایع غذایی درنا به عنوان سازمانی معتبر در صنایع غذایی با سرمایه گذاری در زمینه تولید انواع کیک، کلوچه، بیسکویت، شکلات و محصولات پودری مانند پودر کیک، پودر ژله و تولید بیش از یکصد نوع محصول در وزن و طعمهای مختلف و دلپذیر به یکی از قطبهای این صنعت در خاورمیانه تبدیل گشته وتوانسته نام خود رابیش از نیم قرن در تارک صنایع غذایی ایران حفظ نماید.

کارخانه بیسکولارج درنا در مساحتی به وسعت حدود 15000متر مربع با 12 خط تولید کیک و انواع پودر کیک، مشغول به فعالیت می باشد.
کاپ کیکهای درنا شامل: گلدن ( کشمشی ، کاکائو  )بنفی، بیر کیک، بیر بیر، هات اند کول ، درنی ، پروبیوتیک  و  می باشد.
کیک های خانواده شامل او کیک ها، من سن، صبحانه و کشمشی خانواده و میوه ای می باشد.
کیک گلدن، قدیمی ترین و محبوب ترین محصول درنا ست که با سه نسل از هموطنان ما همراه بوده، و طعم آن خاطره انگیز می باشد.
درنابرگر در 5 طعم پرتقالی، کاراملی، کرم کاکائو ،توت فرنگی ،تمشک انتخابی ویژه برای تمام گروههای سنی بوده و کیک عروسکی در طرحهای فانتزی با مغزی روان کرم کاکائوو آلبالویی مورد توجه کودکان و نوجوانان می باشد.
درنا برگر و کیک عروسکی از خانواده محصولات پن کیک می باشند که برای اولین بار در خاور میانه توسط گروه صنایع غذایی درنا با تکنولوژی روز دنیا و بوسیله دستگاههای تمام اتوماتیک تولید و بسته بندی می شود.
پن کیکهای درنا نسبت به تولید کنندگان دیگر کشورهای جهان، بیشترین تنوع در طعم و مدل را دارا بوده وتاریخ ماندگاری بالایی دارد.
درنابرگر و کیک عروسکی فرمولاسیون ویژه ای نسبت به سایر کیکها دارد و سرشار از پروتئین بوده و به جهت تکنولوژی خاص تولید آن دارای چربی کم و فاقد اسیدهای چرب مضر می باشد.
به اذعان کمپانی مزدک ژاپن به عنوان شرکت سازنده خط تولید پن کیک، گروه صنایع غذایی درنا بهترین کیفیت محصولات تولیدی را نسبت به سایر شرکت های تولید کننده در کشور های دیگر دارا می باشد.

از دیگر محصولات درنا میتوان پودر کیک و پودر پن کیک فوری را نام برد که از تولیدات جدید درنا بوده و ضمن داشتن کیفیت مناسب مورد توجه کدبانوی ایرانی می باشد.پودر پن کیک درنا محصول منحصر به فردی است که راحتی و آسایش و لذت تجربه پختی آسان را به خانواده های ایرانی تقدیم کرده است.
شرکت درنا در راستای توسعه محصول به تولید انواع کیک های لایه ای اقدام نموده که طعم های بینظیر آن ذهن مشتریان را با خود همراه میکند . در این شاخه تنوع بسیاری را میبینیم از جمله درنا رول در 3 طعم ،تری گات در 2 طعم ، کیک لایه ای درمیکس ، فول تایم و شوکودریمز .
از جمله محصولات دیگر محصولات شکلاتی درنا بیسکویت دراژه و شوکوبیس درناست که طعم و مزه ای منحصر به فرد دارد.

همچنین با توجه به طرح توسعه و افزایش روند تناژ تولید،کارخانه دیگر گروه صنایع غذایی درنا به نام درنای بنیس در سال 1391 در صوفیان تبریز آغاز به کار کرد. این کارخانه طیف دیگری از محصولات درنا را پوشش می دهد و شامل تولید انواع کلوچه ، بیسکوییت و کوکی می باشد.
درنا به عنوان پیشتاز صنعت کیک به سلامت محصول نگاه ویژه ای داشته و همواره تولید محصول سالم را مهم ترین اولویت خود دانسته و به همین جهت مفتخر به دریافت تندیس سیمین سلامت از سازمان غذا و دارو در سال 1397 شده است.

no-products

هیچ محصولی یافت نشد.